В Полтаві відбувся Всеукраїнський фестиваль «Новорічна казка 2016»

Сьогодні у Полтаві відбувся фестиваль творчості та краси серед дітей.

Напередодні новорічних свят традиційно в Полтаві проводять дитячий Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Новорічна казка». Організаторами  даного заходу є управління культури Полтавської ОДА, обласне відділення Українського фонду культури, а також Полтавська  дитяча громадська організація «Століття краси».

У цьогорічному конкурі 20 учасників, найменшій з них всього лише два з половиною років.

«До участі в заході залучені діти пільгових категорій, діти-переселенці, діти із сімей АТО. Метою цього заходу є розкриття традицій святкування Нового Року в різних країнах світу. Дітки зі сцени будуть всім розповідати, як святкують новорічні свята не тільки в Україні, але й за її межами. Також учасники будуть вітати гостей з прийдешніми святами на мові країни, яку вони представляють», - розповіла Ольга Агеєва, директор Полтавської  дитячої громадської організації «Століття краси».

В Полтаві відбувся Всеукраїнський фестиваль «Новорічна казка 2016», фото-1

Фестиваль-конкурс проводиться у формі казки та має три епізоди, де в першому учасники демонструють одяг, в другому - розповідають про традиції святкування Нового року в кожній країні, а в третьому епізоді учасників очікує карнавал.

«Вже 5 років я регулярно є членом журі даного конкурсу. Особисто я оцінюю костюми учасників, їх оригінальність. Особливість цього конкурсу полягає в тому, що тут  не має переможених, для кожного учасника є своя корона», - прокоментував Юрій Матвєєв, член журі конкурсу «Новорічна казка 2016».

В Полтаві відбувся Всеукраїнський фестиваль «Новорічна казка 2016», фото-2
В Полтаві відбувся Всеукраїнський фестиваль «Новорічна казка 2016», фото-3

Кожен учасник обов’язково має свою нагороду і солодкі подаруночки. Підсумки конкурсу проводяться за чотирма віковими категоріями.

В Полтаві відбувся Всеукраїнський фестиваль «Новорічна казка 2016», фото-4
В Полтаві відбувся Всеукраїнський фестиваль «Новорічна казка 2016», фото-5
В Полтаві відбувся Всеукраїнський фестиваль «Новорічна казка 2016», фото-6

Нагадаємо, що у Полтаві відбувся конкурс для найменших учасників «MINI Принц & Принцеса 2016».

«Новорічнаказка2016» Полтава
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі