Полтавці разом прикрашають міські ялинки

Полтавці разом прикрашали ялинку у мікрорайоні «Левада».

Цього тижня урочисто відкрили ялинки майже в усіх районах міста. Запалали вогні і головної красуні Полтави – центральної ялинки, що на Театральній площі. Жителі мікрорайону «Левада» можуть похизуватися тим, що у них є своя новорічна красуня, спеціально привезена з Котелевського району села Милорадово.

Без имени20161225122857
Без имени20161225122857

Встановили ялинку на бульварі Богдана Хмельницького за підтримки депутатів міської та районної рад. Прикрашання ялинки відбулося 23 грудня, допомагала полтавцям і секретар міської ради Оксана Деркач.

Декорувати ялинку, мабуть, збирається уся родина. От і ми сьогодні зустрілися тут, у дружньому колі мешканців мікрорайону «Левада», аби разом прикрасити головний новорічний атрибут. Упевнена, що це радісне та особливе заняття як для дорослих, так і для маленьких. Сподіваюсь, що це буде нашою ще однією доброю традицією, - прокоментувала секретар міської ради.

Прикрашали ялинку не лише яскравими та різноманітними кульками, а й іграшками, які власноруч виготовили діти разом зі своїми батьками.

Без имени20161225122808
Без имени20161225122808

Приємно дорослим, а уявіть собі, як приємно дітям! Адже вони найбільше, мабуть, люблять саме новорічні свята. Чекають на казку, чекають подарунків. І сьогодні один із подарунків вони уже отримали – цю прекрасну ялинку ще й прикрасили її разом з усіма, - розповіла директор гімназії №17 Олена Голтвяниця.

www.rada-poltava.gov.ua
ялинка Полтава
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі