У Полтаві стався конфлікт між водієм маршрутки та учасником АТО (відео)

Під час поїздки маршруткою учасник бойових дій був ображений водієм через пред’явлене посвідчення.

За словами пасажира, водій назвав його жебраком та іронічно наголосив, що такі, як він, можуть їздити безкоштовно. 

«Зайшовши у транспортний засіб, у маршрутку, я пред’явив посвідчення  у розгорнутому вигляді водію, на що він відповів, що в нього вже одне місце пільгове зайняте. Я сказав, що нічого, буде два. І пройшов далі у салон. Тут водій починає лаятись: «Ти куди пішов? Ти ж не у себе вдома!». На що я відповів, що я зайшов у громадський транспорт, я пред’явив посвідчення, які до мене можуть бути питання? Він намагався він мене образити в очах інших пасажирів, і у нас  виникла суперечка, після якої я викликав наряд поліції і це діло зафіксував. Зараз ми з хлопцями зібрались, бо, як з’ясувалось, це не поодинокий випадок з цим водієм на цьому маршруті», – додає учасник бойових дій Сергій Литвиненко.

У Полтаві стався конфлікт між водієм маршрутки та учасником АТО (відео), фото-1

Бойові побратими підтримали потерпілого та вийшли на розмову із водієм.

«Сьогодні ми прийшли сюди, щоб поговорити з цим водієм і вияснити, чому він так робить, і намагаємся переконати його, щоб він більше так не робив», – говорить інший учасник бойових дій Володимир Соломін.

Водій був не готовий до розмови із чоловіками та пояснювати свою позицію відмовився.

У диспетчерській службі пасажирських перевезень міста запевнили, що робитимуть все можливе, аби такі ситуації більше не повторювались.

«Я можу направити припис на начальника транспортного відділу та інші служби, які мають компетенцію для вжиття якихось заходів дисциплінарного чи адміністративного характеру – це поліція, транспортний відділ, укртрансбезпека. Я також буду звертатись до його роботодавця, до керівника підприємства і до начальника транспортного відділу для вжиття заходів», – каже начальник диспетчерської служби пасажирських перевезень В’ячеслав Поспєлов. 

Читайте также: В Полтаве избили бойца АТО

Полтавське Громадське телебачення
Полтава АТО маршрутка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі