На Полтавщині відкрили реабілітаційне відділення для дітей з особливими потребами

19 грудня вихованці Микільського навчально-реабілітаційного центру отримали довгоочікуваний подарунок  відкриття сучасного реабілітаційного відділення.

Привітати дітей зі святом та відкрити заклад завітав перший заступник голови Полтавської ОДА Андрій Пісоцький, прокурор Полтавської області Микола Кармазін, помічник начальника управління СБУ Полтавської області Олег Кузьменко, голова постійної комісії з питань освіти, науки та культури Полтавської облради Сергій Шевчук, завідувач комунальної установи «Обласна психолого-медико педагогічна консультація» Світлана Кривенко та працівники департаменту освіти та науки Полтавської ОДА.

Фото 1
Фото 1

«До сьогодні ми займалися тільки навчально-виховною роботою та соціальною реабілітацією, а з відкриттям відділення, ми матимемо змогу надавати медичні, оздоровчі та реабілітаційні послуги вихованцям», – розповіла директор навчального закладу Віра Собакар

Андрій Пісоцький привітав присутніх зі святом та із відкриттям необхідного відділення:

«Знаково, що в цей день ми відкриваємо дане відділення. Останнім часом я їжджу по подібним закладам. Ці діти потребують окремої уваги та ставлення. Ми маємо створювати комфортні умови, щоб вони почували себе захищеними та повністю повноцінними в моральному плані».

У закладі навчається 91 учень. Для кожної дитини розроблена індивідуальна реабілітаційна програма. В ній лікарі чітко розписують, які медичні та оздоровчі послуги повинна отримувати дитина.

З відкриттям відділення, учні зможуть в повному обсязі отримати необхідний комплекс реабілітаційних заходів: послуги корекційної педагогіки, соціальної адаптації, послуги логопедів та лікарів-дефектологів. Головне завдання працівників закладу — не лише навчити дитину, а й підготувати її до повноцінного життя в суспільстві, навчити дбати про себе.      

Фото 4
Фото 4

  

 «На сьогодні наш заклад є другим в області, який відповідає вимогам реабілітації дітей-інвалідів. Не тільки фізичної реабілітації, а й психологічної, навчальної та корекційної», – повідомила Віра Собакар.

Для реалізації проекту з обласного бюджету виділили 1 млн. 300 тис. грн.

У День Святого Миколая діти не залишилися без солодких подарунків (їх привезли гості) та концерту, який провели самі вихованці.

реабілітаційневідділення діти Полтавщина
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі