Службова недбалість «енергоефективного» мера Миргорода коштувала міському бюджету 1,3 млн грн

Закуплені 1,8 тис тонн соломи, яка повинна була використовуватися для опалення в сучасній котельні, просто згнили.

ГУ Національної поліції в Полтавській області проводить досудове розслідування у кримінальному провадженні за статтею «службова недбалість», фігурантом якого є мер Миргорода. Як відомо, на цей час зазначену посаду займає Сергій Соломаха, дії якого призвели до втрати 1,3 млн грн. бюджетних коштів. 

Про це сказано в ухвалі слідчого судді Октябрського районного суду міста Полтави від 1 листопада 2016 року.

«Досудовим розслідуванням установлено, що 27.07.2015 року міський голова м. Миргород, Полтавської області ОСОБА_4 … прийняв на зберігання від ФОП «ОСОБА_5.» солому пшениці врожаю 2015 року … в кількості 1764 тонни на загальну суму 1323000 грн. для використання у якості сировини комунальної теплоенергетики. Однак у зв'язку з службовою недбалістю … вказана солома, внаслідок зберігання на відкритому повітрі…, втратила свої споживчі характеристики та стала непридатна для використання, що заподіяло тяжкі наслідки», - сказано в документі.

І це все при тому, що наприкінці 2015 року в рамках проекту USAID в Миргороді відбулося відкриття комбінованої котельні, яка працює на соломі, а також презентація повної логістичної інфраструктури зі збирання, транспортування, зберігання та постачання соломи для потреб комунальної теплоенергетики. Як зазначається в документі суду, в цей же час було відкрито центральний склад зберігання тюкованої соломи на території КП «Спецкомунтранс».

Таким чином, в своїх ухвалах Октябрський районний суд Полтави надав національній поліції дозвіл на проведення огляду та на доступ до речей і документів фігурантів цього кримінального провадження.

Службова недбалість «енергоефективного» мера Миргорода коштувала міському бюджету 1,3 млн грн, фото-1

Як повідомлялося, 27 жовтня 2015 року у Миргороді відкрили головні об'єкти Проекту USAID «Місцеві альтернативні джерела енергії: м. Миргород»: комбіновану котельню та центральний склад соломи.

Опубліковано на комерційній основі

Полтава новини Миргород
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі