• Головна
  • Після завтра Полтава відчує себе частиною Європи
11:24, 17 травня 2012 р.

Після завтра Полтава відчує себе частиною Європи

Післязавтра Полтава прийматиме День Європи. Нагадаємо, що це свято встановлене указом президента України ще 2003 року і відзначається в Україні щорічно. Основні дійства проводяться у двох мфістах - обласному і обласного підпорядкування.

Міська влада анонсувала запрошення відвідати Полтаву посла Євросоюзу в Україні пана Тішейру, а також послів європейських держав, акредитованих в Україні. Проте, як нам пояснили у прес-службі представництва ЄС в Україні, високі гості відвідають не Полтаву, а Вінницю - так цього року відбуваються основні заходи свята.

Зате і в Полтаві нудьгувати не доведеться. З 10 до 17 годин у Корпусному парку працюватиме «Європейське містечко», де бажаючі дізнаються про культурні традиції країн ЄС, які, нагадуємо, є нашими безпосередніми сусідами. Крім того, можна скуштувати національні страви Європи. Крім того,  відбуватиметься презентація євро клубів й освітніх закладів.

На майдані Незалежності, біля стадіонів «Ворскла» та «Динамо» полтавців чекатиме ще одне містечко - Спортивне. Там пройдуть змагання з легкої атлетики, волейболу, настільного тенісу, шахів, шашок, а також обіцяють турнір з футболу.

Приходьте, не пожалкуєте!

Оголошення
live comments feed...