У Полтаві відбулося свято до Дня захисників України

Чи уявляли ви, що зараз було б з нашою країною якби не наші неймовірно хоробрі воїни-захисники? І до Дня Збройних Сил України, до ОЦЕВУМу завітали більше 550 військових, щоб насолодитися яскравим святковим концертом від вихованців цього закладу.

Навіть тут військові - це військові. Все почалося рівно о першій годині дня з урочистого внесення прапору та гімну України. Відкриваюча промова була дуже надихаючою та сильною, після неї на сцену був запрошений полковник Галицький Володимир Остапович. Його ж промова почалася з жарту: «Чим відрізняється сцена від строю, так це тим, що я вас не бачу». Надалі, він привітав усіх присутніх з 25 річницею збройних сил України і побажав зустрітися щонайменше на тридцяту річницю.

Продовжив вітання заступник міського голови - Віталій Нікіпєлов, який побажав усім військовим «енергії, сил і здоров’я…для подальшого успішного виконання завдань, і звичайно ж повернення додому».

У Полтаві відбулося свято до Дня захисників України, фото-1

Слід зазначити, що серед присутніх були не самі чоловіки, а й чимало  жінок, їх було понад 120! Навіть священик залучився до привітань наших захисників Батьківщини. Його промова була дуже зворушливою, але в той же час і надавала сил та наснаги до праці. Справді потужний та надихаючий виступ.

У Полтаві відбулося свято до Дня захисників України, фото-2

Багато ще поважних особистостей вітали, нагороджували грамотами та званнями. Довгий вступний мітинг завершився знову  ж виконанням гімну.

У Полтаві відбулося свято до Дня захисників України, фото-3

Далі ж почалася справжня феєрія талантів. Відкриваючими концерту стали зразковий художній колектив театр мод «Силует» та солістка вокальної студії "Країна мрій" Вікторія Крохмальна з мелодійною піснею про Україну. Потім інструментальний ансамбль «Ноктюрн» по-новому виконав пісню ВВ  «Хай несе мене ріка». Наступний дарунок від народного художнього колективу сучасної хореографії «Тотус» просто запалив всю глядацьку залу. А солісти спортивно-бального танцювального клубу «Натхнення» створили атмосферу справжнього кохання своїм романтичним вальсом.

Після цього нам не було часу відпочивати, адже дівчата із циркової студії «Єдність» змусили всіх понервуватися за цих неймовірно талановитих дівчат, які просто пурхали в повітрі. Знову нас порадував після цього театр мод «Силует» зі своєю феєрією, опісля ж «Тотус» вразив неперевершеним виконанням складної композиції - війни двох світів. А колектив східного танцю «Джанкі» окунув нас в неймовірно гарячу атмосферу Індії зі своєю композицією «Жабки». І знову циркова студія «Єдність» показала нам свою талановиту вихованку, яка могла втримати купу обручів на своєму тілі, зал просто спалахнув оплесками після цього виступу. Далі слідував черговий ідеальний виступ «Тотусу» та театр мод показав як виглядають суперечки між жінками. Слід відзначити ансамблю танцю «Плай»,  який знову запалив всю залу зі своїми маленькими дівчатами-запальничками. Ну і закриттям такого гарного концерту став надзвичайно зворушливий та ніжний танок старших та молодших вихованців ОЦЕВУМу, який зігрів серця усіх присутніх. Справді гідне завершення.

У Полтаві відбулося свято до Дня захисників України, фото-4

Щоб переконатися, що гостям сподобався концерт ми скористалися можливістю взяти інтерв'ю в людей, котрі вирішили присвятити своє життя військовій справі. Вони виявилися напрочуд чудовими та відкритими людьми. Лише після команди вільно вони почали жартувати та радо відповідали на поставлені мною питання. Сьогодні ми з моєю колегою мали змогу поспілкуватися з капітаном Петровим Андрієм Володимировичем. Він розповів нам, що сьогоднішній концерт залишив в його пам’яті лише гарні спогади. Ми поцікавились в капітана , який з номерів запам’ятався найбільше. На це запитання ми почули досить щиру відповідь. Він сказав: «Всі номери були однаково гарні, всі виконавці були чудові, атмосфера прекрасна».

Також ми задали це питання жінці-солдату Силенко Наталії Вікторівні. Вона розповіла, що служить власному народу ось вже восьмий рік. Нам Наталія зізналася , що спершу було важко, але зараз вона влилася в колектив і добре в ньому почувається.

Вітаємо всіх захисників України зі святом! Сили Вам наснаги і перемог!

Катерина Лопань

Фото - Тимофія Бондаренка

Полтава концерт деньВСУ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі