Колишні Полтавські правоохоронці ініціюють проведення Всеукраїнської акції протесту під будівлею Верховної Ради

6 грудня у столиці відбудеться Всеукраїнська акція протесту ветеранських та профспілкових організацій, пенсіонерів органів внутрішніх справ та Збройних сил України, яку ініціювали колишні полтавські правоохоронці.

Головою Всеукраїнського координаційного комітету було обрано полтавця Іван Кібкало. За його словами, до столиці вирушить мінімум двохсот колишніх силовиків з Полтави, Кременчуцького та Миргородського районів. До акції планують долучитися представники всіх регіонів України.

На зборах координаційної наради членів ініціативних груп ветеранів та пенсіонерів органіввнутрішніх справ та інших силових відомств областей України, які відбулися 24 листопада було підготовлено резолюцію з вимогами, яка буде передана до Верховної ради України, Адміністрації Президента України, КМУ, МЮУ, МОУ, МВСУ, МНСУ, СБУ, Міністерства соціальної політики України та  ПФУ.

Вимоги, які висувають учасники акції:

1. Кабінету Міністрів України своїми повноваженнями спонукати Міністерство внутрішніх справ України та Ліквідаційним комісіям МВС України в областях, Міністерство оборони України, Службі Безпеки України, Міністерству надзвичайних ситуацій, Департаменту виконання покарань, Пенсійному фонду України та Головним управлінням ПФУ в областях негайно припинити бездіяльність щодо виконання діючого законодавства та відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» невідкладно приступити до перерахунку і виплати пенсій з 01.01.2016 року.

2. Міністерствам оборони та внутрішніх справ України, Міністерству надзвичайних ситуацій, Департаменту виконання покарань, іншим силовим відомствам, відповідно до ч.3, 4 ст.63 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», керуючись Постановою Кабінету Міністрів України № 45, від 13.02.2008 року, негайно надати відповідні повідомлення у Пенсійний фонд України та його органам на місцях про перерахунок пенсій.

3. Кабінету Міністрів України, Міністерству внутрішні справ України терміново вжити заходів унормування на своєму рівні правонаступництва поліцією органів міліції із збереженням за колишніми працівниками органів внутрішніх справ (міліції) передбачених Законом України соціальних та правових гарантій.

4. Міністерству внутрішні справ України негайно розробити та підписати відомчий акт щодо відповідності посад та спеціальних звань в колишній системі МВС України до посад та спеціальних звань Національної поліції України.

5. Міністерству соціальної політики України з метою відновлення Конституційних прав на соціальний захист передбачений ст. 46 Конституції України негайно скасувати рішення, щодо позбавлення пільг пенсіонерів ОВС України на 50% знижку по сплаті житлової площі, комунальних послуг та електроенергії і відновити їх з моменту скасування.

6. Міністерству внутрішні справ України вийти з клопотанням до Народних депутатів України про негайний розгляд на найближчому пленарному засідання Верховної Ради України законопроекту №4441 від 14.04.2016 року «Про внесення змін до Закону України «Про Національну поліцію» щодо встановлення пільг за користування житлом та житлово-комунальні послуги»

7. Верховній Раді України зняти з розгляду Законопроект № 5130 від 03.11.2016 року «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України», поданий Кабінетом міністрів України та включений до розгляду у порядок денний п’ятої сесії VIII скликання, як такий, за висновками експертів, що не відповідає Конституції України.

Якщо вимоги не будуть виконані, учасниками акції протесту залишають за собою право на здійснення більш радикальних дій та заходів аж до оголошення безстрокової Всеукраїнської акції протесту пенсіонерів силових відомств. Закликавши всіх пенсіонерів силових відомств України, профспілки та політичні партії до Пенсійного майдану, перейти до інших заходів впливу на владу у тому числі політичних разом з відповідними партіями.

Нагадаємо, полтавські пенсіонери-силовики неодноразово проводили акції протесту у Полтаві.

Полтава ВерховнаРада правоохоронці
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі