• Головна
  • «Зроби Україну чистою». І не забудь про Полтаву
17:00, 4 травня 2012 р.

«Зроби Україну чистою». І не забудь про Полтаву

Полтава, як і багато інших міст України, підтримала громадську ініціативу «Зробимо Україну чистою».

Ще за кілька днів координатор акції в Полтаві Іван Чабан запропонував мені бути координатором прибирання біля 1-ї міської лікарні. Напередодні акції Іван мотався по всій Полтаві, розвозячи упаковки мішків для сміття, одноразові рукавички та, так би мовити, ідеологічне забезпечення – плакати і наліпки.

Враховуючи, що Іван ще координує благодійну акцію «Серце до серця», оминути неточностей не вдалося. В цьому трохи «допомогло» міське управління освіти, яке вимагало перенесення початку акції на годину раніше, тобто на 10-ту годину.  Хоча нарікати на педагогічне начальство не варто – управління добре підтримало прибирання на вулицях, залучивши до акції школярів. Крім школярів, до ініціативи прибрати місто, в якому живеш долучилися учні ПТУ і студенти полтавських вишів. Нагадаю, що ініціатива волонтерська, тобто ані організатори, ні координатори, ні учасники грошей за прибирання не отримували.

Мені довелося трохи побувати координатором в самому історичному центрі Полтави, на Івановій горі, де прибирали учні 4-ї, 10-ї та 14-ї шкіл, всього 135 дітей плюс близько десятка вчителів.  Працювали діти добре, розуміючи свою відповідальність за чистоту в рідному місті.

Сподіваюсь, що самі вони вже ніколи не будуть смітити на вулицях.

Оголошення
live comments feed...