• Головна
  • Олександр Мамай станцював вальс і купив дві картини
10:23, 27 квітня 2012 р.

Олександр Мамай станцював вальс і купив дві картини

16 квітня стартувала VII Всеукраїнська акція фонду "Серце до серця". Подія в житті країни, яку роздирають політичні пристрасті і соціальна напруга, почалась непомітно, але для родин дітей, хворих на цукровий діабет, це дало неабияку надію - кошти, зібрані в результаті цієї акції, підуть на закупівлю обладнання, яке зможе суттєво поліпшити їх стан.

Це обладнання - апарати для виміру рівня цукру в крові та помпи - доволі коштовна річ (помпи виробляються лише в США та Ізраїлі), тому грошей треба немало. начальник шбаьу акції в Полтавській області Наталка Удовиченко розповіла. що цього року планують забезпечити помпами всіх діток Полтавщини до 6 років, хворих на цукровий діабет.

Оргкомітет акції провів велику підготовчу роботу. Одним з напрямів роботи стало залучення до акції наших народних обранників, депутатів обласної та Полтавської міської рад, а також підприємців. Це пройшло доволі помпезно - у вигляді благодійного депутатського балу у клубі "Подіум".

Перед входом на бал стояли два рицарі з мечами, а повз них проходили учасники урізномасному вбранні - від належних на балах вечірніх суконь бо футболок і джинсів. Полтавські чоловіки виявились не підготовлені - жоден з них не був у смокінгу, а більшість прийшло на бал, як на звичайну ділову зустріч - без краваток.

За рицарями при вході до залу стояв стіл з різноманітними виробами школярів Полтави - вишивки, вироби з паперу і навіть символічний ключ Полтави. Крім виробів, на столі стояли стандартні шестигранні акційні скриньки для пожертв. До речі, саме з таким скриньками 5-6 травня на вулицях Полтави будуть ходити волонтери акції і збирати кошти. Крім скриньки, у кожного з них повинен бути бейдж з фотографією і даними про волонтера.

Всім учасникам балу пропонувалось купити виріб, опустивши гроші до скриньки. Всім, хто прийшов на бал, волонтери вручали наліпки у вигляді червоного серця.

Пожвавлення у залі викликала поява полтавського міського голови Олександра Мамая. Після чого бал почався. Ведучі на сцені розповіли про акцію "Серце до серця",  потім до присутніх звернувся Олександр Мамай, який закликав "зростати духовно і допомогти ховрим дітям".

Гостей трохи розважили своїм співом учасники і призери проекту "Х-фактор", серед виступів був навіть реп про акцію, а потім відбувся в два етапи благодійний аукціон.

На аукціоні продавались картини полтавських художників, як також підтримали акцію і передали картини безкоштовно. Кошти від продажу йдуть також до фонду "Серце до серця".

Найбільший ажіотаж викликала маленька картина Ксенії Сердюк "На рибалку" (правильніше було б на риболовлю), ціна на яку з початкової в 100 грн підскочила в ході торгів до 900! Ї придбав міський голова. Мамай придбав ще картину Катерини Татаринової "Зимовий день", щоправда ціна її продажу не дуже перевищувала стартову - 450 грн проти 400.

Ще повезло картині А.Петрушинської " Андріївський узвіз". Після вдалої презентації ведучого ("Купіть її, вона вже історична - узвіз перебудовується!") її продано за 900 грн про початкової в 500.

Поміж етапами аукціону гостей розважали танцівниця в стилі "степ" і виступи танцівників, як дорослих, так і маленьких. Примусили на подіум війти і Олександра Мамая з дружиною, який продемонстрував присутнім вальс після невеличкого майстер-класу. А під час торгів дві волонтерки ходили зі скринькамиміж депутатами і бізнесменами і збирали пожертви. Після того, як Олександр Мамай купив другу картину, народні обранці почали потихеньку покидати зал. Деякі бочком, проте більшість зупинялося перед столом з учнівськими роботами і опускали в скриньки з пожертвами гроші. Багато хто з жінок кидав до скриньок акуратно складені купюри в 200 грн. Особливо потік жертводавців до скриньок збільшився після виступу Наталки Удовиченко, яка розповіла про те, куди підуть пожертви присутніх.

Під кінець благодійної акції художники і волонтери довго не відпускали міського голову, який терпляче фотографувався з ними.

Наступна подія в межах благодійної акції фонду "Серце до серця" відбудеться 3 травня. Перед полтавцями виступить знаменитий гурт "Скрябін", фронтмен якого Андрій Кузьменко є давнім активістом фонду і волонтером акції.

 

Олександр Мамай станцював вальс і купив дві картини, фото-1
Олександр Мамай станцював вальс і купив дві картини, фото-2
Олександр Мамай станцював вальс і купив дві картини, фото-3
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...