• Головна
  • Протест об`єднав усіх ветеранів
16:11, 24 квітня 2012 р.

Протест об`єднав усіх ветеранів

Сьогодні в Полтаві відбулася всеукраїнська акція із захисту конституційних прав пенсіонерів силових структур та їхніх родин.

Вперше за 20 років, скільки існує незалежна Україна, в Полтаві було підписано угоду про об'єднання 12 ветеранських організацій. Мета новоутвореного об`єднання - захистити свої законні соціальні права.

Головна проблема у ветеранів, на жаль, традиційна - пенсійне забезпечення. Людям, які віддали молодість і здоров`я захисту тепер вже неінуючої країни, отримують крихти у порівнянні з чиновниками.

Головним організатором акції виступив Всеукраїнський Союз Радянських Офіцерів міста Полтави, але брали участь ветерани всіх категорій, в тому числі і представники націоналістичних організацій, які наближали незалежність України.

На акції протесту людей було не дуже багато (це знов таки традиція останніх років), проте про акцію не було жодної інформації (насамперед не були повідомлені журналісти). Організатори заявили, що наступна акція буде через 2 тижні.

Ветерани вимагали виконання президентом своїх обіцянок і реформування пенсійного законодавства. Вони наголошували на тому, що це поки мирна акція, але вже йдуть розмови про акції громадянської непокори.

Всім відомий будинок по Жовтневій, 45, перед яким проходив мітинг, відповів ветеранам мовчанкою. Жоден чиновник до ветеранів не вийшов, як не виходив на подібні акції протесту молоді.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...