12:49, 23 квітня 2012 р.

І Лєнін такой молодой!

Завдяки полтавським комуністам ми мали змогу згадати один з найгучніших свят радянської епохи. Йдеться про річницю народження такого собі Володимира Леніна, якого одні вважають мало не святим, а інші - мало не демоном.

22 квітня з нагоди 142-ї річниці з дня народження більшовицького вождя кілька десятків вічно вчорашніх прийшли до пам`ятника Леніну в центрі Полтави, поклали червоні (а які ще?) тюльпани та вінок до його підніжжя.

Не буду робити аналіз його життя і діяльності, згадаю лише, що Володимир Ілліч був послідовним ворогом незалежної України, по суті таким же імперіалістом, як і його попередники царі. Ленін чотири рази надсилав проти України війська, поки остаточно її не завоював.

Проте його прихильники про це навіть і слухати не хочуть. Всупереч очевидності, полтавські червоні  стверджували, що з кожним днем їх прихильників збільшується (можливо, проте де збільшується, ми не уточнимо). Кільком молодикам у пам`ятника було вручено партійні білети КПУ.

До речі, під час мітингу ліві критикували нинішні реформи влади, забуваючи, що їхнє керівництво входить до складу правлячої коаліції в парламенті, тобто несе таку ж відповідальність за імітацію реформ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...