10:48, 23 квітня 2012 р.

Перепис населення чи допит?

Державна служба статистики України оприлюднила проект програми Всеукраїнського перепису населення 2013 року. Проект розміщено на сайті Держстату.

Відзначається, що в основу проекту покладені рекомендації Конференції європейських статистиків щодо проведення переписів населення та житлового фонду 2010 року та положення ст. 5 Закону України «Про Всеукраїнський перепис населення».

Оновлена анкета містить 27 питань. Крім питань про сімейні стосунки, поле, дату, місце народження, громадянство і національність, в анкеті містяться різні уточнюючі питання.

Зокрема, відповідаючи на питання про рідну мову, учасники опитування повинні будуть також вказати, чи володіють українською та чи вміють користуватися мовою жестів.

Також в анкеті в пункті «Ваші джерела засобів існування (за останні 12 місяців)» розміщені підпункти «заощадження, дивіденди, відсотки», «дохід від патентів, авторських прав», «здача в оренду або в найм власності та майна».

Питання про житлові умови з'ясовує тип житлового приміщення, розмір його загальної площі, кількість зайнятих домогосподарством житлових кімнат.

Перший і останній (поки що) перепис населення в Україні відбувся у грудні 2001 року.


Новинка! Натискайте слова вище, щоб редагувати та переглядати альтернативні переклади. Відхилити
Перекладач Google для компаній:Translator Toolkit
Інструмент перекладу веб-сайтів
Пошук на світовому ринку
Вимкнути миттєвий переклад
Про Перекладач GoogleМобільні пристроїКонфіденційністьДовідкаНадіслати відгук

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...