• Головна
  • «Полтавський вісник» коштує дорожче за газету Луганської міськради
13:07, 20 квітня 2012 р.

«Полтавський вісник» коштує дорожче за газету Луганської міськради

На друк комунальних газет в березні було проведено ряд тендерів на загальну суму 4,01 млн грн, повідомляє «Вісник державних закупівель».

Більшу частину цієї суми освоїли в столиці. КП «Редакція газети «Вечірній Київ» заплатило ТОВ «Мега – поліграф» 2,38 млн грн. Редакція газети Київської міськради «Хрещатик» заплатило цій же фірмі 0,40 млн грн. Головне управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Київської міськдержадміністрації заплатило КП «Столиця» 0,50 млн грн. за послуги з підготовки до видання та друк щоквартального бюлетня «Вісник органів самоорганізації населення» та щомісячного додатку до нього.

ОКУ «Известия Луганщины» Луганської облради заплатило 0,31 млн грн. ТОВ «Прес-експрес» за друк 2 млн екземплярів газети в квітні-грудні.

Редакція газети «Полтавський вісник» заплатило ТОВ «АСМІ» 0,42 млн грн. за друк 29 номерів газети тиражом 13,5 тис екз, з них 20 номерів – по 24 сторінки та 19 номерів – по 28 сторінок. Нагадаємо, що у березні в "Полтавському віснику" змінилося керівництво. Газету очолює екс-заступник Полтавського міського голови Людмила Семеняга

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...