• Головна
  • Полтавщина знаходиться серед шести соціально розвинених регіонів України
17:43, 19 квітня 2012 р.

Полтавщина знаходиться серед шести соціально розвинених регіонів України

За думкою керівника дослідницьких програм аналітичного центру Universitas Олексія Якубіна, Полтавщина знаходиться серед шести соціально розвинених регіонів України. Про це свідчать результати дослідження, проведені центром.

"За даними дослідження, рейтинг прогресивного розвитку регіонів очолили: Київ, Київська область, Севастополь, а також Полтавська, Харківська та Івано-Франківська області", - цитує Якубіна "Укрінформ".

Натомість соціально нерозвиненими регіонами, за версією дослідників, визнані Тернопільщина, Буковина, Сумщина, Волинь та Житомирщина. Решта областей потрапили до категорії регіонів, що розвиваються.

"Соціальний розвиток регіонів України за 2010-2011 рр. і надалі залишається нерівномірним у частині рівного доступу кожного громадянина до ресурсів, прав і послуг, необхідних для участі в житті суспільства і має яскраво виражену регіональну специфіку", - підкреслив Якубін.

Якубін також наголосив, що тенденція до соціальної поляризації населення на рівні регіонів (а не лише на рівні місцевих соціальних класів) залишається і навіть поглиблюється через "хронічне" затягування з вирішенням цієї проблеми. Для критиків зауважимо, що методологія проведення рейтингу - кількісна, тобто рейтингове дослідження складається на основі офіційних відкритих даних Держкомстату України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...