• Головна
  • З Віктора Токаря зняті всі звинувачення
19:17, 18 квітня 2012 р.

З Віктора Токаря зняті всі звинувачення

13 квітня набрав законної сили вирок суду, яким знято всі обвинувачення проти голови Полтавського обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі Віктора Токаря.

7 березня суд виправдав голову фонду. Суддя Октябрського районного суду Полтави Віталій Микитенко відхилив всі звинувачення слідчого прокуратури Октябрського району Полтави. Проте прокуратура подала апеляцію, але потім її відкликала.

Історію з майже трирічним переслідуванням голови одного з кращих в Україні фондів підтримки індивідуального житлового будівництва на селі завершено.

Віктор Токар має намір звернутися до прокуратури Полтавської області з заявою, в якій вимагатиме порушити кримінальну справу проти працівників КРУ-Держфінінспекції, які в свій час надали акт ревізії тій же прокуратурі, що суперечив чинному законодавству і став приводом незаконного трирічного переслідування керівника фонду.

Виникає цілком природні питання:

1. чи понесуть кару працівники Держфініспекції, які протягом трьох років підривали авторитет органів державної влади.

2. чи полтавська прокуратура розібралася зі всіма корупціонерами, що перейшла на переслідування чесних людей? Нагадаємо, що здійснюють незаконні дії за державний (тобто за наш з вами) кошт.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...