• Головна
  • Великдень приніс на Полтавщину не лише радість
13:04, 17 квітня 2012 р.

Великдень приніс на Полтавщину не лише радість

Великдень приніс на Полтавщину не лише радість. Житель Новосанжарського району після сварки вдарив ножем свою дружину, а потім і тещу. Після намагався вбити і себе.

Це сталося в одному із сіл Новосанжарського району в родині, де виховується троє дітей.

Батько повернувся додому напідпитку і влаштував родинні розбірки. На шум від сварки прибігла теща, яка жила поруч і спробувала втрутитися у суперечку.

Чоловік, не знайшовши слів, схопив кухонний ніж і вдарив ним жінку. Потім намагався прирізати тещу, а "під завісу" вдарив ножем себе у живіт.

За розгортанням цього жаху спостерігали неповнолітні діти. Побачивши, що усі троє рідних їм людей лежать без ознак життя, вони побігли за допомогою. Старші діти поспішили до сусіда і розповіли йому страшну історію про те, як батько убив маму та бабусю, а потім зарізався сам. Переляканий сусід прибіг до будинку, побачив три закривавлені тіла і одразу ж викликав швидку. Медики госпіталізували усіх постраждалих.

У жінки медики виявили проникаюче поранення грудної клітини і поклали до хірургічного відділення ЦРЛ. У тещі також виявили поранення м’яких тканин грудної клітини, ій зашили поріз і вона навіть відмовилась від госпіталізації.

А сам винуватець потрапив до реанімації...

Проте вже його життю нічого не загрожує. Після одужання йому доведеться відповідати за статтею 115 Кримінального кодексу України (замах на вбивство двох осіб). За санкцією чоловік може отримати від 10 до 15 років позбавлення волі. Діти, скоріше за все, виростуть без батька.

Оголошення
live comments feed...