• Головна
  • Міністр до Полтави не приїхав, проте колегія відбулась
14:04, 12 квітня 2012 р.

Міністр до Полтави не приїхав, проте колегія відбулась

Сьогодні в управлінні МВС України в Полтавській області під головуванням його начальника генерал-майора міліції Едуарда Федосова пройшла колегія УМВС, на якій підбили підсумки роботи органів та підрозділів полтавської міліції за І квартал та визначили завдання на рік. У роботі колегії взяли участь голова Полтавської облдержадміністрації Олександр Удовіченко, прокурор області Андрій Миронов та голова державної податкової служби у Полтавській області Володимир Задорожний. Чекали на колегію міністра внутрішніх справ України Віталія Захарченка, проте він не приїхав.

На розгляд засідання колегії виносилися питання щодо результативності та ефективності боротьби зі злочинністю в регіоні за останні три місяці, стану профілактики правопорушень та підготовки органів та підрозділів внутрішніх справ області до забезпечення охорони громадського порядку під час проведення чемпіонату Європи з футболу.

Зокрема, начальник УМВС Полтавщини Едуард Федосов повідомив, що на Полтавщині спостерігається позитивна тенденція щодо зниження рівня злочинності (-2,4%), кількість тяжких та особливо тяжких злочинів поменшало на 9,2%. Майже на 42% зменшилась кількість навмисних убивств. На 33% поменшало квартирних крадіжок в області. Проте керівник полтавської міліції зробив зауваження керівникам структурних підрозділів щодо неналежної організації роботи підлеглих.
До керівництва міліції області та присутніх начальників міських та районних органів звернувся і голова Полтавської обласної державної адміністрації Олександр Удовіченко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...