• Головна
  • Банкіри Полтавщини попались на відмиванні коштів
12:25, 10 квітня 2012 р.

Банкіри Полтавщини попались на відмиванні коштів

Податкова міліція Полтавської області викрила організоване злочинне угруповання у банківсько-фінансовій сфері, яке протягом минулого року відмило більше 106 млн. грн "тіньових" коштів, повідомила прес-служба Державної податкової служби України.

Перевіряючи діяльність кількох підприємств Полтавської та Кіровоградської областей, податківці виявили, що у них значно занижені податкові зобов'язання з ПДВ.

Згодом з'ясувалося, що всі вони зверталися до конвертаційному центру, який складався з одинадцяти фіктивних фірм, зареєстрованих на підставних осіб.

Клієнти нелегальної структури користувалися роботами і послугами цих фірм, які фактично не надавалися. Однак шахраї в кожному випадку оформляли пакет підроблених документів щодо торгових операцій, за допомогою яких у податковій та бухгалтерській звітності підприємства незаконно формувався податковий кредит з ПДВ.

В подальшому, за допомогою працівників філії однієї з банківських установ Кіровоградської області, шахраї переводили безготівкові кошти з рахунків фіктивних підприємств у готівку. Вартість послуг склала 5,5% від проконвертованої суми.

В рамках порушеної кримінальної справи оперативники податкової міліції виявили та вилучили первинну господарську документацію, штампи та печатки фіктивних СГД, бланки різних фінансово-господарських документів, на яких вже були проставлені відтиски печаток та підпису їх посадових осіб, комп'ютерну техніку, а також інші речові докази протиправної діяльності.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...