• Головна
  • Увага: як буде ходити транспорт у святкові та поминальні дні
13:06, 9 квітня 2012 р.

Увага: як буде ходити транспорт у святкові та поминальні дні

Міський голова Полтави Олександр Мамай підписав розпорядження про організацію роботи додаткового пасажирського транспорту у зв`язку з великодніми святами, повідомила прес-служба міської ради.

Так, у ніч із 14 на 15 квітня буде виділено 4 тролейбуси за маршрутами «Південний вокзал -Центр-Браїлки-Половки-Алмазний-Південний вокзал» по 2 одиниці у зустрічних напрямках, автобус за маршрутом «вул.Сінна – сел. Яківці» (до Сампсонівської церкви), 4 автобуси за маршрутами №20,21 «Кільцевий», автобус за маршрутом «Центр-Хрестовоздвиженський монастир» з кінцевою зупинкою і розворотом біля монастиря.

У поминальні дні 22 і 23 квітня будуть працювати тролейбуси за маршрутами «Центр-с.Розсошенці», «вул.Героїв Сталінграду – с.Розсошенці» по 4 одиниці на кожен маршрут, 2 автобуси за маршрутом «вул. Богдана Хмельницького-Затуринське кладовище», автобуси за маршрутом «Браїлки-Половки-Розсошенське кладовище» - 2 одиниці, автобуси за маршрутом №33 «с.Яківці-Дендропарк-Розсошенське кладовище» - 10 одиниць, два автобуси за маршрутом «Огнівка-Розсошенське кладовище».

22-23 квітня рух транспорту приватних перевізників з кінцевого пункту с.Дублянщина продовжать до залізничного переїзду в с.Крутий Берег та з кінцевого пункту с.Розсошенці – до кладовища.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...