09:37, 9 квітня 2012 р.

Скажи інсульту - ні!

Під таким гаслом 7 квітня відбулась загальноміська акція, присвячена Всесвітньому Дню здоров’я.

Цього дня всім бажаючим вимірювали тиск, а людям з проблемами здоров’я видавали направлення на консультацію в діагностичні кабінети для детального обстеження здоров’я.

Пункти виміру тиску розміщувались у найбільших полтавських торгівельних центрах і лікарнях.

За думкою лікаря 1-ї міської лікарні Світлани Мальцевої, найголовніше для підтримки самопочуття - вести здоровий спосіб життя, «а головне - кохання, тоді ніякі хвороби Вас не потурбують – це я кажу, як лікар з 21 річним досвідом».

Лише за півтори години роботи пунктів, охочих виміряти тиск зібралось багато – у ТРЦ «Київ», де працювали лікарі 1-ї міської лікарні Наталя Розбицька та Тетяна Бєлун, їхніми послугами скористувалися більше 30 чоловік. За інформацією Світлани Мальцевої, на території ТЦ «Екватор»  охочих перевірити стан свого здоров’я виявилось більше 35 осіб.

Акція вражає масштабністю та ефективністю. Усі учасники залишили свої особисті дані для реєстрації, потім з них буде сформовано статистичну базу для Міністерства здоров’я.

Мета акції, як пояснила Світлана Мальцева, «виявити людей, котрі мають проблеми з самопочуттям, але не обстежуються у кваліфікованих фахівців, а займаються самолікуванням»

Полтавці радо відгукуються на пропозицію виміряти артеріальний тиск. Працівниця одного з торгівельних центрів Марія Петрівна пояснює: «Мені дуже часто буває зле. Власного приладу для вимірювання тиску у мене немає, тому часто доводиться ходити в аптеку, але останнього часу  фармацевти перестали вимірювати тиск. Вважаю, що подібні акції треба проводити частіше».

Більшість людей боїться звертатися до лікарів, це влучно відмітила лікарка Наталя Розбицька: «Поки грім не вдарить – людина не перехреститься».  Лікарі радять полтавцям звертатися до фахівців не тоді, коли ті захворіють, а й для профілактики.

Скажи інсульту  - ні!, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...