• Головна
  • Київський етнограф поділився своїми дослідженнями про «трипільство» на Полтавщині (ФОТО)
16:09, 6 квітня 2012 р.

Київський етнограф поділився своїми дослідженнями про «трипільство» на Полтавщині (ФОТО)

Під час чат-конференції в ОКІА «Новини Полтавщини» київський фахівець у сфері етнокульткрології, художник-дослідник Павло Корнієнко відповів на запитання інтернет-користувачів.

Опішне - столиця гончарства. Ваша думка про опішнянську глину - живий ланцюг поколінь.

Моє відношення до гончарства до кружальної кераміки дуже конкретне. На жаль, це виробництво, тобто це вже практичне створення кількості за рахунок якості. На жаль, гончарство, а точніше кружальна кераміка  не дає можливості забезпечити живої енергії життя глини, тобто тих якостей якими українська глина насичена - це енергії еволюції розвитку життя, які науково доведено. Найбільше давні - це бентонітова глина, які до 400 млн років, в якій навіть немає інформації про динозаврів, але є просто інформація про життя. І якраз ручне ліплення, тобто руками творення форм методом накладання джугитків, які закручуються по формі і навколо себе серпантином дає можливість зафіксувати процес творення енергетики, характеристики того місця, де це було, стан майстра, його могутності.  На жаль, гончарна глина у зв'язку з її підгттовкою до виробництва вона втрачає якості живої, вона стає просто мертвою, ніякою. І під час випалення вона практично перетворюється у новий матеріал силікат.  Це наші дані вивчення різних глин та їх якостей з різних країн світу.

Більське городище - одна з давніх святинь людства. Ваше бачення його розвитку.

Саме по собі Більське городище - це не городище, а святилище. Це святилище Ра - головне святилище сонця Геліополь. Це центральне святилище зони поховання,  де сконцентровані могили-кургани всіх предків починаючи з  6 тис. років тому.  Якраз попередження скіфів-даріїв було попередження, що приводом до війни було тоді, якщо вони почнуть знищувати ці кургани.  Похибка у визначенні городища пов'язана з тим, що там є вали, які були сприйняті як охорона поселення. Насправді це велика територія, пов'язана зі спілкуванням із Сонцем. Таким чином люди там не могли жити, вони просто могли згоріти. Тому сама назва, на жаль, похибка пов'язана із радянською археологією, яка не приймала до уваги, що є духовна культура.

Чи пов'язана Трипільська культура з Більським городищем?
Можу сказати так десь відсотків на 50. Бо культ,  під яким розвивалась трипільська археологічна культура, зрозуміло, що ці території були включені в цей ареал. Це місце дійсно використовувалося трипільцями. Та й напроти є Дніпропетровськ.  Я вважаю, що прийшов час змінити назву Дніпропетровська на Геліополь - місто сонця.

Які визначні місця Полтавщни входять в реєстри древніх цивілізацій (або можливо можна включити)?

Якби у нас була можливість прямого зв'язку з древніми цивілізаціями, то ми не почули б слова Полтавщина.  Питання не коректне. Я можу сказати, що назви Суми, Полтава, Харків - це вже вказує на те, що це є древні назви.

Природа -Земля - Всесвіт. Коли передбачається кінець світу чи всесвітній потоп, або що розуміти під цими виразами?

Справа в тому, що це питання стосується загалом всієї системи розвитку цієї цивілізації. Мертві міста, технократія, неможливість народжувати дітей, дегенератизм , відсутність мотивації життя, величезне скупчення людей в одному місці - це все і є проявом кінця цивілізації.  Тому зрозуміло, що для більшої частини Європи, для передньої Азії, для Пн.Африки воно вже наступило. Дивіться, що робиться зараз із людьми - насильство, фанатично-містичний релігіонізм тощо. Зваертаю увагу на те, що якраз на нашому поколінні лежить величезна відповідальність раси слов'ян за безпеку всієї планети. Нас створили доля того, щоб виконати завдання переходу від однієї епохи до іншої. Це єдине завдання слов'янського світу. Тому ми планетарна безпека тисячоліття. Дивіться історію, шукайте. А загалом кінець світу - це початок іншого, для тих, хто бачить зорі навітьу  калюжі. Шукайте світло думайте про нього, формуйте свої думки.

Що у Вашому розумінні термін "Україна"?

Скажу одразу що це не термін - це ім'я програми. Це не набір приголосних і голосних, які склалися просто так. Україна сама по собі як не назва, а величесна територія, насичена могутніми глинами джерелами життя з яких творець ліпив, ліпить і буде ліпити оновлених дітей. А творець у нас один - це Ра. Запам'ятайте, що Україна - це величезна минувщина всієї фивілізації і майбутнє. За Україну йде величезна битва завжди. Всі ілюзії та ідеології знищуються тут, якщо вони не мають основи істини.

Майбутнє України - міфи і реальність.

Попередня відповідь, я вже практично відповів на ваше питання. Ми з вами зааз переходимо на ноту ФА. Від нас з вами, від спілкування з вашими друзями з різних країн буде спілкуватися все існування планети. Від нас із вами залежить те, щоб не тільки мова а й наші знання і могутні енергії житя і любові допомогли всім іншим вашим знайомим полюбити один одного, народити зачати і відчути щастя батьківства.

Яке місце Полтавщина займає в системі планетарних святилищ світу?

Скажу, що я зараз сюди й приїхзав. Ми з 2000 року проводимо дослідження по всій планетарній ситсемі. Від вас від Полтавщини залежить найважливіше, щоб допомогти сонцю Ра витримати ті процеси трансформації, які робляться зараз на рівні плазми. Бо виводитсья мертве, виводиться минуле і таким чином ми отримуємо нове Сонце, нове Ра. Більше розіп'ять не можна жертв. Не можна допустити, щоб посланці ті які приходять із оксмосу не були розіп'яті. І сьогодні над Полтавою чудово світить Ра. От длля цього ми з вами й дживемо і мабуть для цього й народилися. І будуть у вас діти, діти Сонця, діти майбутнього.
Треба бути патріотом свого святилища і бути вдячним минувщині за те, що вона забезпечила ваше народження і можливість жити, користуватися і найоголованіше творити життя, допомагати у цьому всіма своїми силами, навіть думками, навіть усмішкою! Дуже приємно дивтися коли молодята йдуть по вулиці сміються і радіють. Тож нашу зустріч хочеться закінчити словвами: «Да  буде життя, да буде світло!». Для вас і Україна і вам робити цю Україну сильною та взаємодію з різними країнами світу, бо українці зараз розсіяні і допомагають жити іншим жителям світу!

Київський етнограф поділився своїми дослідженнями про «трипільство» на Полтавщині (ФОТО), фото-1
Київський етнограф поділився своїми дослідженнями про «трипільство» на Полтавщині (ФОТО), фото-2
Київський етнограф поділився своїми дослідженнями про «трипільство» на Полтавщині (ФОТО), фото-3
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
«Торбами викидаємо зіпсовані продукти на смітники»: як у Полтаві мешканці двох будинків через перегорілий кабель "виживали" кілька днів без світла
У Полтаваобленерго надали роз'яснення щодо графіків відключення електроенергії
"Це не життя, а виживання": стало відомо, як електрика потрапляє в регіон і чому без світла залишилися близько 70% споживачів Полтавщини
«Світла має стати більше»: в Україні відремонтували потужний атомний енергоблок
Оголошення
live comments feed...