• Головна
  • Британський суд відмовив Жеваго «розібратися» з інвесторами за межами України
16:47, 5 квітня 2012 р.

Британський суд відмовив Жеваго «розібратися» з інвесторами за межами України

Вищий суд Великобританії відмовив "Ferrexpo" про перевід справи про належність акцій Полтавського ГЗК з України, передає CNBC.

Нагадаємо, що Полтавський ГЗК розробляє одне з найбільших у світі родовищ залізної руди і контролюється народним депутатом України Костянтином Жеваго. Чистий прибуток підприємства в 2011 році збільшився до 2,24 млрд грн.

Компанії-відповідачі, які претендують на 40,19% акцій ПГЗК, закликають Костянтина Жеваго не вводити інвесторів в оману. Gilson Investments Limited, Emsworth Assets Limited, Calefort Developments Limited і Trimcroft Services Limited вважають поширену прес-службою Ferrexpo в ряді українських ЗМІ інформацію про нібито "призупинення" розгляду справи свідомим перекручуванням фактів і маніпуляцією довірою інвесторів.

Своїм рішенням Вищий суд Великобританії визнав непереконливими доводи "Ferrexpo" про необхідність розгляду справи у Великобританії і, по суті, відмовив у вирішенні суперечки, вказавши на переважну компетенцію українських судів ".

"Ferrexpo" не погодилася з результатами суду і спробувала оскаржити його, однак на даному етапі прохання про апеляцію було відхилено суддею Ендрю Смітом.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...