• Головна
  • Боротьба з корупцією по-кременчуцькі
17:18, 5 квітня 2012 р.

Боротьба з корупцією по-кременчуцькі

У травні минулого року прокуратура Полтавського гарнізону порушила кримінальну справу за підозрою в систематичному отриманні хабарів від призовників кременчуцького військового комісара.

Тоді у військовій прокуратурі Полтавського гарнізону повідомили про 14 доведених епізодів отримання хабарником у погонах грошей від призовників. При цьому в прокуратурі не виключали, що в ході слідства встановлять і нові епізоди хабарництва з боку воєнкома.

У кмітливості полковнику не відмовиш - по словам військових юристів він примудрився обкласти даниною від 100 до 1000 гривень призовників, яким виповнилося 25 років, але вони з різних причин не отримали військового білета. Натомість у військкоматі обіцяли не притягати їх до відповідальності - адмінштрафу в розмірі від 1 до 3 неоподаткованих мінімумів (17-51 грн).

Проте чітко спрацювала війська виручка - хабарника після викриття звільнили з армії на пенсію, а потім він ліг в лікарню. Справу полковника розглядали в Автозаводському районному суді Кременчука, проте той уникнув покарання, відзначає "Обком". Реалії наших днів, не такі вже й рідкісні.

Зараз відомо, що колишній військком уникнув покарання тому, що осудні йому злочини потрапили під дію Закону України «Про амністію», а він сам має статус «чорнобильця».

Оголошення
live comments feed...