• Головна
  • Інвалідам у Полтаві урочисто вручили автомобілі «GEELY» (ФОТО)
14:38, 5 квітня 2012 р.

Інвалідам у Полтаві урочисто вручили автомобілі «GEELY» (ФОТО)

Сьогодні у Октябрському районі в терцентрі соціального обслуговування управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Октябрської районної у м. Полтава ради вручали ключі та документи на легкові автомобілі «GEELY» .

Отримали автівки люди, для яких автомобіль  є життєво необхідним засобом пересування: інвалід Великої Вітчизняної війни II групи Колінко Олександр Миколайович, інвалід з дитинства III групи Сагай Катерина Павлівна та інвалід II групи загального захворювання Репало Марія Іванівна.

Голова облдержадміністрації  Олександр Удовіченко разом з міським головою Полтави Олександром Мамаєм, заступником голови ОДА Олександром Ковалем, начальником ГУ праці та соцзахисту населення Людмилою Корнієнко вітали тих, хто отримав сьогодні автомобілі.

«У цьому році ми розраховуємо отримати від держави  40 таких  автомобілів.  Відповідна програма діяла й раніше. Тож у порядку черги ці транспортні засоби інвалідам поступатимуть», - сказав Олександр Удовіченко.

Загалом спостерігається динаміка щодо збільшення фінансування в області на спецавтотранспорт для інвалідів. Для порівняння: у 2009 році область не одержала жодного автомобіля для інвалідів, а вже з 2010-го року виділили 89.

Забезпечення громадян з обмеженими фізичними можливостями спецавтотранспортом в області відбувається у рамках реалізації Обласної Комплексної Програми соціального захисту осіб з обмеженими функціональними можливостями.

Метою Програми є забезпечення соціального захисту інвалідів, створення умов для реабілітації та інтеграції осіб з обмеженими фізичними можливостями в суспільство, яка в цілому сприятиме наданню додаткових гарантій громадянам з інвалідністю.
Після урочистого вручення в актовій залі територіального центру керівники обласної, міської та районної влади зустрілись з пенсіонерами та інвалідами району, щоб донести їм нові соціальні ініціативи Президента України, вислухати їх проблеми та обговорити шляхи вирішення.
Після спілкування в актовій залі для всіх присутніх у виконанні хору територіального центру «Оберіг» прозвучали українські пісні.
В області мешкають  70 тис. інвалідів.

Інвалідам у Полтаві урочисто вручили автомобілі «GEELY» (ФОТО), фото-1
Інвалідам у Полтаві урочисто вручили автомобілі «GEELY» (ФОТО), фото-2
Інвалідам у Полтаві урочисто вручили автомобілі «GEELY» (ФОТО), фото-3
Інвалідам у Полтаві урочисто вручили автомобілі «GEELY» (ФОТО), фото-4
Інвалідам у Полтаві урочисто вручили автомобілі «GEELY» (ФОТО), фото-5
Інвалідам у Полтаві урочисто вручили автомобілі «GEELY» (ФОТО), фото-6
Інвалідам у Полтаві урочисто вручили автомобілі «GEELY» (ФОТО), фото-7
Інвалідам у Полтаві урочисто вручили автомобілі «GEELY» (ФОТО), фото-8
Інвалідам у Полтаві урочисто вручили автомобілі «GEELY» (ФОТО), фото-9
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
«Торбами викидаємо зіпсовані продукти на смітники»: як у Полтаві мешканці двох будинків через перегорілий кабель "виживали" кілька днів без світла
У Полтаваобленерго надали роз'яснення щодо графіків відключення електроенергії
"Це не життя, а виживання": стало відомо, як електрика потрапляє в регіон і чому без світла залишилися близько 70% споживачів Полтавщини
«Світла має стати більше»: в Україні відремонтували потужний атомний енергоблок
Оголошення
live comments feed...