• Головна
  • До Євро з Полтавщини приберуть стихійні ринки
12:26, 5 квітня 2012 р.

До Євро з Полтавщини приберуть стихійні ринки

До населених пунктів області, через які проходить автодорога «Київ-Харків-Довжанський» до Євро-2012 посилять увагу.

Про це під час семінару-наради з керівництвом районів, готельно- ресторанних закладів та студентів вишів по підготовці до Євро- 2012 повідомив заступник голови – керівник апарату ОДА Валерій Пархоменко.

За його словами, насамперед  потрібно вирішити питання зі стихійним ринком у Хоролі.

«Ми не хочемо показати європейцям, як пиріжками торгують з асфальту», - зазначив Валерій Пархоменко.

І хоча він дав схвальну оцінку готовності регіону до проведення чемпіонату, проте є поточні питання, які ще необхідно вирішити:
«Полтавщина опосередковано потрапила до проведення чемпіонату. Вона транзитна область, через територію якої будуть проїжджати гості в Київ, Харків, Львів. Ми готові прийняти і футбольні команди, ми готові прийняти й відпочиваючих туристів-вболівальників».

Як наголосив Валерій Пархоменко, керівникам закладів розміщення та харчування ще раз необхідно нагадати про дотримання відповідних стандартів.

Відкритим залишається й  питання щодо спеціалістів зі знанням іноземної мови. Їх планують знайти серед студентів вишів, які й чергуватимуть у бригадах медиків, МНСників тощо.
Наразі в області придбані медичні аеромобілі.  А вже за тиждень- два через кожні 80 км на Полтавщині  облатують вертолітні площадки для евакуації гелікоптером. Будуть вони у Хорольському, Лубенському районах, можливо в Пирятинському.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...