• Головна
  • Увага: уточнено графік проведення ЗНО
12:28, 4 квітня 2012 р.

Увага: уточнено графік проведення ЗНО

Зовнішнє незалежне оцінювання цього року стартує 15 травня та триватиме до 7 червня. Додаткову сесію буде проведено з 18 до 23 червня, повідомила директор Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО) Ірина Зайцева.

Раніше всі бажаючі стати студентами складали ЗНО наприкінці травня та в червні. Цього року терміни перенесли через проведення в Україні ЄВРО-2012.

Для участі в ЗНО зареєструвалися майже 329 тисяч учасників, тоді як минулого року кількість учасників оцінювання становила 258 тисяч осіб.

Незмінним залишився рейтинг популярних предметів ЗНО. Традиційний лідер — загальнообов’язковий тест з української мови і літератури. Наступні місця посіли тести з історії України, математики, біології та географії.

Загалом цього року ЗНО буде проведено з 10 навчальних предметів: української мови та літератури, історії України, математики, всесвітньої історії, біології, географії, фізики, хімії, російської мови та однієї з іноземних мов — англійської, німецької, французької або іспанської.

Пропонуємо графік проведення ЗНО-2012:

15 травня — хімія,
17 травня — російська мова,
19 травня — географія,
21 та 22 травня — математика,
24 травня — всесвітня історія,
26 травня — іноземні мови (англійська, німецька, французька, іспанська),
28 та 29 травня — українська мова і література,
31 травня і 1 червня — історія України,
5 червня — фізика,
7 червня — біологія.

Результати планують оголосити до 1 липня. Апеляції абітурієнти можуть подавати протягом трьох днів після оголошення результатів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...