• Головна
  • У діяльності «Теплоенерго» м. Кременчук виявили фінансових порушень на суму 600 тис. грн.
17:10, 4 квітня 2012 р.

У діяльності «Теплоенерго» м. Кременчук виявили фінансових порушень на суму 600 тис. грн.

Майже на 600 тис. грн виявили фінансових порушень інспектори Держфінінспекції в Полтавській області під час проведення ревізії комунального підприємства «Теплоенерго».

Оскільки підприємство відрахувало частину прибутку за результатами фінансово-господарської діяльності за ІІІ квартал 2010 року у розмірі 5 % замість 10 %, загальний фонд міського бюджету м. Кременчука недоотримав 26 тис. грн.

Ревізори встановили також зайве отримання КП «Теплоенерго» у 2011 році дотації з бюджету на суму 94 тис. грн на погашення заборгованості з різниці у тарифах на теплову енергію, яка сталася через включення до розрахунку обсягу заборгованості з різниці у тарифах за 2010 рік.

Підприємство покрило за рахунок власних коштів витрати своїх працівників (за відсутності дебіторської заборгованості в обліку) на 114 тис. грн. Порушення сталося через здійснення у 2010–2011 рр. перерахування коштів на добровільне страхування життя за відсутності прибутку підприємства, даних витрат у фінансових планах підприємства, а також зазначеної соціальної пільги у колективному договорі.

Окрім того, ревізори виявили, що підприємство провело протягом 2009 року зайві виплати коштів через завищення обсягу виконаних ремонтно- будівельних робіт. У лютому 2010 року керівникам, спеціалістам та службовцям підприємства виплачено премії, хоча основні показники господарської діяльності не були виконані.

За результатами ревізії на чотирьох посадових осіб підприємства складено протоколи про адміністративне правопорушення. Матеріали ревізії передано до прокуратури м. Кременчука.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...