• Головна
  • Як пільговиків на Полтавщині забезпечуватимуть телетюнерами
12:30, 4 квітня 2012 р.

Як пільговиків на Полтавщині забезпечуватимуть телетюнерами

На сьогодні в Полтавській області, як і в державі, розбудували і ввели в дію телемережу наземного цифрового ефірного мовлення.

Це вже нині дає змогу приймати безкоштовно понад 20 українських телеканалів у високій якості.
Враховуючи те, що для декодування отриманого цифрового сигналу необхідне спеціальне обладнання, яке на даний час досить вартісне (приблизно 600 грн) 21 березня цього року Кабінет Міністрів України прийняв Постанову, якою визначено категорії населення, які зможуть безкоштовно його отримати. До них відносяться:

● усі інваліди першої та другої групи (у тому числі інваліди війни цих груп);
● інваліди війни третьої групи;
● особи, які виховують дитину-інваліда, за умови що дитина проживає разом з ними і не перебуває на повному державному утриманні;
● особи з малозабезпечених сімей, які отримують державну допомогу згідно із Законом України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям»;
● особи, на яких поширюється право на отримання субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг протягом опалювального періоду 2011-2012 років.

Відповідно до постанови Кабміну, громадяни зазначених категорій повинні не пізніше 1 липня 2012 року звернутись із заявою до місцевого управління праці та соціального захисту. Зразки заяв та вся необхідна інформація стосовно отримання, підключення та користування телетюнером буде розміщена на інформаційних стендах у місцевих органах соцзахисту.
\
Після чого уповноважені органи на місцях формують списки і подають їх до обласної державної адміністрації, звідки вони і потрапляють в Державний комітет телебачення і радіомовлення України.
Держкомтелерадіо на підставі поданих списків приймає рішення про послідовність забезпечення телетюнерами громадян, на підставі якого здійснюватиметься доставка (вручення) телетюнерів за адресами громадян, формує з урахуванням наявності сигналу цифрового телевізійного мовлення у стандарті DVB-T2 на територіях проживання громадян та затверджує списки, на підставі яких здійснюватиметься доставка (вручення) телетюнерів за адресами громадян.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...