• Головна
  • На пожертвування небайдужих полтавців стерилізували кілька бездомних тварин
16:44, 3 квітня 2012 р.

На пожертвування небайдужих полтавців стерилізували кілька бездомних тварин

Під час нещодавньої акції «FairPlayforstrays» 598 небайдужих мешканців Полтави сдали кошти для стерилізації собак і кішок

На вихідних у Полтаві пройшла акція проти вбивств безпритульних тварин в Україні. До активістів з Німеччини, Італії, Австрії, Угорщини, Нідерландів, Хорватії, Греції, Чехії, Франції, Іспанії, Швейцарії та України приєдналися небайдужі полтавці.

Як повідомила директор Центру захисту живої природи Майя Матвеєва, під час заходу проти «модернізації країни до Євро-2012» шляхом знищення тварин-безхатьків виступили 598 полтавців. Вони ж підписалися і «за» створення в Полтаві притулку для бездомних тварин.

У рамках акції організація зібрала 376 гривень 50 копійок. Їх витратять на кастрацію та стерилізацію безпритульних кішок та собак, які бігають вулицями Полтави. А також — на відповідне лікування. Скільком тваринам за ці кошти можна зробити операцію? На це Майя Матвєєва відповіла так:

— Сьогодні, наприклад, мій син возив до лікаря двох котів та двох собак. На рахунок лікарні ми перерахували 1090 гривень. Приблизно так: стерилізація чи кастрація одного кота обходиться десь у 180-200 гривень, собаки — у 600-700 гривень.

Як видно з попередніх публікацій, послуга стерилізації та кастрації тварин подорожчала. У минулому році собак оперували за 300 гривень (150 — за пільговими цінами). Майя Матвєєва говорить: волонтери «Юного європейця» оплачують операції за власний рахунок і за збір фінансів під час благодійних акцій. Активісти Центру захисту живої природи дякують полтавцям, які відгукнулися, і сумісно зібрали кошти під час суботнього заходу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...