• Головна
  • Кременчуцький Університету 3-го віку отримав перший транш допомоги від німців
14:20, 3 квітня 2012 р.

Кременчуцький Університету 3-го віку отримав перший транш допомоги від німців

Університет третього віку Автозаводського району отримав перший транш обіцяного німецької неурядовою організацією «DVV International» фінансової допомоги у сумі 22 тисячі гривень. Гроші будуть використані на організацію навчання та проведення екскурсій, які розпочнуться після 24 травня – останнього дня навчання літніх студентів.

Екскурсії за побажаннями студентів будуть організовані до Чигирина, Полтави та по монастирях Полтавської області. А наприкінці травня представників німецької організації в університеті очікують у гості. Про це повідомила ректор університету - керуюча справами Автозаводського райвиконкому Зінаїда Прохнич.

Нагадаємо, що договір про співпрацю між іноземною неурядовою організаціє «Німецьке об'єднання народних університетів» та Автозаводським райвиконкомом був підписаний місяць тому. Німців вразило те, що протягом трьох років університет навчає людей похилого віку на базі Кременчуцького інституту Дніпропетровського університету ім. Альфреда Нобеля практично без будь-якої фінансової підтримки з боку держави.

Фінансова підтримка у розмірі 2810 євро буде надана університету трьома траншами протягом року і використана на проведення екскурсій, організацію навчання та придбання канцтоварів. Наразі в університеті 3-го віку Автозаводського району навчається 140 літніх студентів на 4 факультетах: історико-краєзнавчому, культурно-просвітницькому, факультеті здоров'я та мистецькому.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...