• Головна
  • По полтавським вулицям тече питна вода (ФОТО)
12:18, 3 квітня 2012 р.

По полтавським вулицям тече питна вода (ФОТО)

Дитячий садок № 63 та мешканці будинків на Баленка та Гожулянській залишилися без води

Сьогодні зранку мешканці району зупинки «11 школа» змушені були стрибати через потоки води. Останні — не просто калюжі. Як виявилося, вода виступала з-під асфальту біля дитячого садочку № 63 «Казка», а потім текла по відповідній траєкторії.

Працівники аварійної служби КП «Полтававодоканал» повідомили: у районі дитячого садочка прорвало стару трубу. О котрій саме, невідомо. Проте о 7:00 води у дошкільному навчальному закладі вже не було. Без води залишилися і поряд розташовані будинки на вулицях Баленка та Гожулянська.

За словами працівників КП «Полтававодоканал», на даний момент центральна труба перекрита. Для підживлення дитячого садочка виділили близько півгодини: вихователі мають встигнути набрати за цей час воду у відра. Опісля розпочнуться ремонтні роботи. Полтавці, що ходили повз охарактеризували це так: «О, Боже! Знову рити будуть!»

У дитячому садочку ж усе добре. Вихователі зазначають: посуд помити встигли, прибрати — також. Воду у відра набрали і наразі чекають, поки КП «Полтававодоканал» привезе до садочка обіцяні запаси питної води. Скільки через аварію втрачено води, у комунальному підприємстві поки що не коментують. Говорять, потрібно чекати інженера. Цю інформацію можна буде отримати після того, як той виміряє діаметр труби та зробить відповідні розрахунки.

Оголошення
live comments feed...