09:00, 2 квітня 2012 р.

«Шахтар» у Полтаві обіграв «Ворсклу»

Вчора у Полтаві «Ворскла» зійшлася у двобої із «Шахтарем».

З повною кошиком кадрових проблем підійшов до гри Микола Павлов і його тренерський штаб. Крім тих, хто пропускав гру через дискваліфікацію, про що багато говорилося на тижні, Даллку, Ребенка і Маркоскі, не зміг повністю оправитися від травми, отриманої в Одесі, захисник Євген Селін, і спостерігав за подіями на полі з лави запасних, - повідомляє прес-служба «Ворскли».

Перший серйозний епізод у грі - удар Андрія Оберемка зі штрафного за фол проти Безуса. Сильний удар метрів з 28-ми змусив напружитися Пятова, але м'яч пролетів трохи вище поперечини. Середня лінія «Шахтаря» постійно намагалася сплести мережива атаки, щоб вивести нападників на зручну ударну позицію. Н 27-й хвилині «Шахтар» повів у рахунку. Це Разван Рац виконав навіс з лівого краю, а Євген Селеньов головою переправив м'яч у сітку воріт.

Відповісти ворскляни могли зовсім скоро. Іван Кривошеєнко, побачивши в хорошій позиції з паралельним курсом Олексія Чичикова, віддав довгу передачу, але 18-й номер не зміг гідно завершити починання. Два поспіль кутових подавали на останній хвилині першого тайму господарі.

Другий тайм почався з атак охочої відігратися «Ворскли». Але забив саме «Шахтар». І знову, як і з першим голом, гольову передачу віддав з лівого флангу Рац, а Тейшейра був першим на м'ячі - 0:2.

Наприкінці зустрічі полтавці ще спробували організувати щось схоже на фінальний штурм, але це був, мабуть, якийсь не той день. Навіть погода показала практично весь свій потенціал, перетворюючи сніг у дощ, а грозові хмари в сонце.