• Головна
  • Росіяни не знайшли у гадяцькому сирі рослинних жирів
14:42, 29 березня 2012 р.

Росіяни не знайшли у гадяцькому сирі рослинних жирів

Фахівці "Роспотрєбнадзора" Російської Федерації, які інспектували «Гадячсир», не виявили технічних порушень, повідомив перший заступник міністра аграрної політики і продовольства України Микола Безуглий.

«Ніяких технологічних обмежень чи порушень технологій ці фахівці не виявили. І ті технології, які розробили українські вчені з виробництва сирів, введені на провідних сироробних заводах, вони дозволяють виробляти продукцію відповідної якості», — цитує його слова прес-служба міністерства.

Проте жодних письмових висновків комісія не надала. Росіяни поїхали до Росії доопрацьовувати матеріали. За словами Безуглого, фахівці "Роспотрєбнадзора" перевірили лише «Гадячсир» і вчора (у середу, 28 березня) ввечері виїхали до РФ.

Нагадаємо, що Росія оголосила «сирну війну» на початку лютого, заборонивши імпорт сирів трьох українських виробників, серед яких Гадяцький і Пирятинський сирзаводи, потім розширила цей список. До кінця лютого під забороною опинилася половина імпорту українського сиру в РФ.

Через півтора місяці Росія погодилася надіслати своїх інспекторів для перевірки українських сирних заводів. Поставлено в цій справі крапку? Поки ні, бо нема письмового висновку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
10:54, 8 травня
live comments feed...