• Головна
  • Із 400 обстежених добровільно полтавців у 2-х діагностували туберкульоз
13:40, 28 березня 2012 р.

Із 400 обстежених добровільно полтавців у 2-х діагностували туберкульоз

24 березня у рамках акції до Все-світнього дня боротьби із туберкульозом у лікувально-профілактичних закладах Полтави було проведено день відкритих дверей, під час якого працювали усі флюорографічні кабінети міста.

Кожен бажаючий міг пройти обстеження, відтак, за день в лікувальні заклади звернулось 400 мешканців міста. На жаль,  виявили 2 випадки туберкульозу.

Також у цей день за сприяння управління охорони здоров’я, управління у справах сім`ї, молоді та спорту, центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Полтавського міськвиконкому та благодійної асоціації «Світло надії» біля обласного театру ім.

М. В.Гоголя відбулась акція за участю фахівців обласного протитуберкульозного диспансеру — працював пересувний флюорограф, яким під час акції було оглянуто 49 полтавців.

Робота з флюорографічного обстеження жителів міста буде проводитися і надалі. До кінця року заплановано оглянути понад 170 тис. населення, повідомляє сайт Полтавської міської ради. Протягом року в Полтаві працюватиме пересувний флюорограф для обстеження жителів віддалених районів міста, підприємств та організацій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...