• Головна
  • У Лубнах готують машиністів зі всієї України
14:42, 27 березня 2012 р.

У Лубнах готують машиністів зі всієї України

На Південній залізниці почалися випробування першого електропоїзда виробництва «Hyundai Rotem» за участю фахівців Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту, Південної залізниці та заводу-виробника.

Графіки проведення випробувань корейських і чеських електропоїздів були узгоджені на нараді під головуванням першого заступника генерального директора «Укрзалізниці» Миколи Сергієнка 22 березня в управлінні Південної залізниці. За його словами, міжвідомча комісія «Укрзалізниці» прийме нові електропоїзди в дослідну експлуатацію в першій декаді травня.

Крім організації проведення випробувань електропоїздів «Хюндай» та «Шкода», на нараді в Харкові також розглядалися питання реконструкції ремонтно-екіпірувального депо Харківської вагонної дільниці, навчання ремонтного і експлуатаційного персоналу, який буде обслуговувати нові швидкісні поїзди.

Нагадаємо, що на Південній залізниці знаходяться два електропоїзди «Хюндай», наступні два прийдуть до Харкова в другій декаді квітня.

Підготовка машиністів і помічників машиністів для електропоїздів «Хюндай» з усіх залізниць України зараз проводиться в Лубенському центрі професійної освіти Південної залізниці.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...