![](https://s.0532.ua/section/logo/upload/pers/11/logo.png?20240727)
15:10, 27 березня 2012 р.
У Полтаві знайшли виконавця ролі «хлопчика-хулігана»
Нарешті стало відомо, хто ж разом із провідними гравцями та тренерським складом футбольного клубу «Ворскла» зіграє у соціальному відеоролику, що буде створений Полтавським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
Як поввідомляє прес-служба Полтавської міськради, на головну роль «хлопчика-хулігана» журі обрало Віталія Мухортова, 13-річного вихованця загальноосвітньої школи-інтернату №2 ім. Н.Крупської. На кастингу Віталій підкорив присутніх своєю безпосередністю та бажанням працювати. У вільний час майбутня полтавська зірка, безперечно, грає у футбол.
У міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді впевнені – спільна робота по створенню соціального відеоролика допоможе нашій молоді обрати вірний шлях у майбутньому і прийняти правильне рішення вже сьогодні.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
20:14, 18 липня
18:14, 13 липня
2
10:00, 25 липня
4
10:33, 19 липня
live comments feed...