![](https://s.0532.ua/section/logo/upload/pers/11/logo.png?20240727)
17:54, 26 березня 2012 р.
Нічна розвага по-кременчуцьки
На днях вночі в Кременчуці двоє юнаків на спір ...вирішили красти з супермаркету.
Про намагання невідомих вкрасти охорона супермаркету повідомила міліцію. На місце прибув наряд батальйону патрульної служби. Разом з охороною магазину військовослужбовці затримали двох 20-річних юнаків. Під час огляду у одного із затриманих виявлено 15 пакетиків соняшникового насіння, брелок для ключів та флеш-карту на загальну суму 140 гривень.
Його товариш встиг викрасти лише флеш-карту.
Як пояснили затримані, між ними виник спір - хто на більшу суму зможе викрасти та винести через охорону товару. Нічим більше розважитись молодики не здогадалися.
Викрадені речі у затриманих хлопців вилучено. По факту крадіжки порушено кримінальну справу за статтею 185 Кримінального кодексу України, санкція - штраф або ж позбавлення волі до трьох років.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
12:38, Вчора
30
11:36, 25 липня
25
06:28, 13 липня
18:18, Вчора
12:25, 14 липня
5
live comments feed...