13:18, 23 березня 2012 р.

Розмір зарплати по Полтавщині

Розмір середньомісячної номінальної заробітної плати штатних працівників підприємств, установ і організацій (з кількістю найманих працівників 10 і більше осіб) у січні становив 2659 грн. і порівняно з січнем 2011р. збільшився на 19,8%.

До видів економічної діяльності з найвищим рівнем оплати праці належали: добування корисних копалин, крім паливно-енергетичних, виробництво транспортних засобів та устаткування, добування паливно-енергетичних корисних копалин, виробництво коксу, продуктів нафтоперероблення, де заробітна плата працівників перевищувала середній показник по області в 1,6–2,4 раза.

Найнижчий рівень заробітної плати спостерігався на підприємствах з виробництва шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів, з оброблення деревини та виробництва виробів з деревини, крім меблів, рибальства, рибництва, з текстильного виробництва; виробництва одягу, хутра та виробів з хутра, інших галузей промисловості і не перевищував 56% від середнього по області.

Індекс реальної заробітної плати у січні цього року порівняно з січнем 2011р. становив 116,4%, передає управління статистики Полтавської області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...