• Головна
  • Полтавка стала лауреатом Всеукраїнського літературного конкурсу «Коронація слова»
11:00, 23 березня 2012 р.

Полтавка стала лауреатом Всеукраїнського літературного конкурсу «Коронація слова»

На останній сесії Комсомольської міської ради привітали журналістку Наталію Манько. Жінка стала лауреатом Всеукраїнського літературного конкурсу «Коронація слова» у номінації «Романи». Про це повідомили у прес-службі Комсомольської міської ради.

Як виявилося, серед 6000 конкурсних творів комісія визначила 3 переможців і 10 лауреатів. У минулому році Наталія Манько вже брала участь у конкурсі з романом «Конфлікт крові». За здобутки міська рада подарувала жінці ноутбук.

Довідково. «Коронація слова» — це всеукраїнський конкурс романів, кіносценаріїв, п’єс та пісенної лірики про кохання. Він був започаткований 12 років тому компанією «Крафт Якобс Сушард Україна» та телеканалом «1+1». Метою конкурсу є підтримка новітньої української культури, пошук нових імен, видання найкращих романів книжками, стимулювання й підтримка сучасного літературного процесу кіно й театру, і як наслідок — наповнення українського ринку повнокровною конкурентоспроможною літературою, а кіно й театру — якісними українськими фільмами й п’єсами. «Коронація слова» відкрила для широкого кола читачів імена Ірен Роздобудько, Марини Гримич, Анни Хоми, Олександра Вільчинського, Наталки Очкур, Марини Мєдникової,Андрія Кокотюхи, Василя Шкляра та інших молодих письменників.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...