• Головна
  • Полтавські розвідники відзначили 20-річчя СБУ
11:49, 22 березня 2012 р.

Полтавські розвідники відзначили 20-річчя СБУ

Вчора полтавські співробітники СБУ відзначилив музично-драматичному театрі ім. Миколи Гоголя 20-у річницю створення їхнього відомства. Саме тут можна було побачити доволі рідкісну картину - розвідники і контррозвідники були у військових строях, які зазвичай не носять - специфіка служби така.

Нагадаємо, що 25 березня 1992 року Верховна Рада України прийняла Закон "Про Службу Безпеки України". Саме цей день вважається створенням СБУ і відзначається, як професійне свято.

Привітати співробітників спецслужби прийшло керівництво області  - голова Полтавської облдержадміністрацій Олександр Удовіченко і голова обласної ради Іван Момот, міські голови Полтави і Кременчука Олександр Мамай і Олег Бабаєв, а також керівники правоохоронних органів, виконавчої та судової влади області.

Своїх підлеглих привітав начальник управління генерал-майор СБУ Олександр Дроботенко. "Двадцять років співробітники Служби безпеки України професійно, гідно й самовіддано виконують усі завдання, що їх поставила перед нами держава. Завдяки ефективній праці, вмінню діяти на упередження, вітчизняна спецслужба стала в один ряд із провідними спецслужбами світу" - похвалився головний контррозвідник Полтавщини.

Керівник Управління вручив співробітникам відомчі відзнаки та нагороди.

Співробітників Управління СБ України в Полтавській області привітали представники законодавчої та виконавчої гілок влади, колеги з інших правоохоронних органів. Кращим співробітникам за високі досягнення в службі були вручені почесні відзнаки облдержадміністрації, обласної ради та міськвиконкому, чимало з них отримали спеціальні відзнаки. Також контррозвідники отримали ордери на квартири та 4 службових автомобілі.

Генерал Олександр Дроботенко наголосив, що Управління СБ України в Полтавській області завжди готове до широкого діалогу з громадськістю, подякував усім журналістам, неурядовим громадським організаціям за підтримку національної спецслужби.

Під час урочистостей біля театру можна було бачити авта з київськими номерами, проте які гості прибули на святкування з Києва, залишилось таємницею. Розвідники все ж таки.

Після урочистостей розвідників привітали полтавські музиканти. Ніщо людське СБУ не чуже.

Полтавські розвідники відзначили 20-річчя СБУ, фото-1

Виступає начальник УСБУ Полтавщини генерал О.Дроботенко

Полтавські розвідники відзначили 20-річчя СБУ, фото-2

Нагородження

Полтавські розвідники відзначили 20-річчя СБУ, фото-3
Полтавські розвідники відзначили 20-річчя СБУ, фото-4
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...