• Головна
  • Монетизацію пільг у Полтаві замінить контроль посвідчень
09:41, 22 березня 2012 р.

Монетизацію пільг у Полтаві замінить контроль посвідчень

У планах мера Полтави запровадити нову службу, яка перевірятиме дійсність посвідчень пільговиків

Мер Полтави Олександр Мамай вже ділився з полтавцями бажанням монетизувати транспортні пільги «турботівців». Згідно з цим планувалося видавати гроші пільговикам на руки. Таким чином, за проїзд платили б усі, а посвідчення відійшли б у небуття. «Турботівці» потім вирішували б самі: залишити кошти собі чи витратити їх на проїзд. Така ініціатива отримала підтримку з боку місцевих перевізників, які не доотримують компенсації за пільгові перевезення згідно з програмою «Турбота».

З врахуванням сьогоднішніх 2,56 грн. щомісячно за полтавського пільговика у 2012 році «потурбуються» на 79,36 грн. За монетизації, Олександр Мамай планував видавати на руки пільговикам менше — 30-40 гривень на місяць. Проте під час презентації в тролейбусному депо двох капітально відремонтованих тролейбусів — мер повідомив журналістам, що від ідеї монетизації транспортних доведеться відмовитися.

— На сьогоднішній день це питання є політичним, — зазначив він. — Поки що ідею відкладаємо в сторону. Тому, скільки вистачатиме сил, будемо возити соціально незахищені верстви населення безкоштовно. А там подивимось.

Та на зміну одній ідеї Олександру Мамаю спала на гадку інша. В планах міського голови — створити спеціальну службу, яка б перевіряла справжність посвідчень, оскільки, на думку мера, велика кількість пільговиків користуються статусом «турботівця» незаконно.

— Пенсіонера видно одразу. А коли заходить у тролейбус людина з дипломатом десь за 300 євро і при цьому показує пільгове посвідчення, то тут вже виникають питання. Думаю, відповідна служба з перевірки посвідчень у Полтаві з’явиться скоро. Посвідчення перевірятимуть вибірково.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...