
12:37, 21 березня 2012 р.
Українською літературою цікавляться німці та японці
Сьогодні на базі Полтавського національного педагогічного університету ім. Володимира Короленка під егідою Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України відкрилася Всеукраїнська наукова конференція “Зарубіжні письменники і Україна” за участі науковців України, Німеччини, Польщі й Японії.
Конференція відкрилась пленарним засіданням, на якому заступник голови обласної ради Володимир Марченко презентував присутнім “Альманах пошани і визнання Полтавщини: 100 видатних особистостей Полтавщини минулих століть”.
Віночок народних пісень у власному оригінальному виконанні подарував аудиторії фольклорний ансамбль «Жива вода» факультету філології та журналістики.
Робота конференції триває в секціях.
Найцікавішим з конференції те, що українською літературою цікавляться японці, в той час, коли в Україні "знавці" часто підкреслюють, що української літератури нема, а деякі сусіди відмовляють українцям в існуванні самої української мови.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
10:22, 22 грудня
09:24, 19 грудня
10:02, Сьогодні
09:59, 24 грудня
