• Головна
  • Полтавські активісти -ЧЕСНОчники вчилися ЧЕСНОчити вибори
14:24, 21 березня 2012 р.

Полтавські активісти -ЧЕСНОчники вчилися ЧЕСНОчити вибори

У неділю 18 березня у Києві відбувся всеукраїнський семінар-конференція громадянського руху "Чесно", куди була запрошена делегація від Полтавської платформи руху. Зокрема, участь у столичному  форумі взяли регіональний координатор платформи «Чесно», очільник НСОУ «Пласт» на Полтавщині, керівник обласного комітету виборців Євген Янкевич та голова обласного громадського руху «За Україну!» Олег Пустовгар.

Конференція пройшла під знаком майбутніх парламентських виборів з гаслом "Вибори до парламенту мають пройти ЧЕСНО".

Громадські активісти з усієї України провели  жваву дискусію про цінності та принципи Руху ЧЕСНО. Делегати схвалили   принципове рішення, що Рух не є ієрархічною “горизонтальною мережею”.

Також було обговорено організаційні правила кампанії "Фільтруй раду". Одним із найважливіших рішень стало затвердження методології оцінювання відповідності кандидатів у депутати критеріям доброчесності. Як відомо,таких критеріїв шість:

- непричетність до порушень прав і свобод людини,

- непричетність до корупційних дій,

- відповідність задекларованих доходів та майна способу життя,

- участь у засіданні парламенту та роботі комітетів, особисте голосування в парламенті,незмінність політичної позиції відповідно до волевиявлення виборців.

В роботі конференції взяли участь один із фундаторів руху Олег Рибачук, юристи, відомі журналісти Вікторія Сюмар, Мустафа Найєм, Сергій Лещенко та Єгор Соболев.

 

  
 

 
 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...