16:53, 21 червня 2016 р.
Голова Полтавської облради скаржитиметься до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України на суддю, який поновив на роботі Жабо
Голова Полтавської обласної ради обурився тим, що суддя Полтавського районного суду поновив на роботі колишню очільницю МСЕК, яку звільнив його попередник Петро Ворона за корупційну діяльність.
Нагадаємо, суд виніс вирок, згідно якого Тетяна Жабо має бути поновлена на роботі, крім того, їй мають виплати грошову компенсацію за вимушений прогул на роботі, а це близько ста тисяч гривень.
Біленький заявив, що буде звертатися до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, оскільки сумнівається в чесності суддів.
Біленький написав заяву, в якій розповів про своє ставлення до ситуації. Текст заяви публікуємо без змін та скорочень.
Заява голови обласної ради Олександра Біленького
з приводу наслідків рішення суду по Т. М. Жабо
З червня 2016 року суддею Полтавського районного суду Анатолієм Потетієм було ухвалено рішення про негайне поновлення на роботі колишнього головного лікаря Полтавської МСЕК Тетяни Жабо через, наче б то, незаконне звільнення останньої з посади розпорядженням голови Полтавської обласної ради Петра Ворони від 21 травня 2015 року. Минулого року, рішенням судді того ж таки Полтавського районного суду Оксани Гальченко Полтавську обласну раду зобов'язали виплатити Тетяні Жабо зарплату за час, поки вона не працювала, у розмірі 32 тисяч 882 гривень. У результаті цього головне управління Казначейської служби у Полтавській області 16 червня примусово списало з рахунку Полтавської обласної ради зазначену суму.
Рішення іменем України і її народу! І за це рішення саме народ і розплатився, адже відповідальність лягла на плечі не тих, хто звільняв Тетяну Жабо із займаної посади, а на простих працівників апарату обласної ради, із невеликих зарплат яких фактично і була вирахувана примусова виплата.
Та цим питання не вичерпано. Також за наступним рішенням судді Анатолія Потетія обласну раду зобов'язують виплатити Тетяні Жабо ще 72 тисячі 666 гривень і терміново поновити останню на посаді.
Рішення Полтавського районного суду - це прямий тиск на депутатів Полтавської обласної ради з вимогою змінити свою позицію відносно керівника, наголошую, комунальної установи, діяльність якої викликала чималий резонанс у суспільстві. Тиск на людей, яким полтавська громада надала виключне право представляти її інтереси.
Я, як керівник апарату Полтавської обласної ради, вважаю, що вищезазначені рішення не лише нівелюють саме поняття правосуддя, кидають тінь на репутацію судової системи України, адже за інформацією із Полтавської МСЕК, суддя Анатолій Потетій оформив 2 групу інвалідності саме за безпосередньої участі керівника установи Тетяни Жабо. Це - виклик народовладдю в Україні, спроба принизити наших виборців, придушити прагнення місцевих громад самим вирішувати питання, які є у їх виключній компетенції. А це - протидія і нехтування принципами децентралізації, які покладає у основу розвитку українського суспільства Президент України, на впровадженні яких наполягає європейська та світова спільнота.
Це рішення - пряма загроза демократичному устрою нашої держави. І ще більше обурює те, що його ініціатори - люди, на яких покладена відповідальність за здійснення правосуддя в Україні.
З огляду на зазначені факти, моїм наступним кроком стане звернення до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, зі скаргою на дії суддів Полтавського районного суду. Також сподіваюсь, що Верховний суд України, де ми будемо відстоювати справедливість, ухвалить рішення дійсно на користь народу України!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
09:16, 7 грудня
11:21, 5 грудня
10:32, 3 грудня
19:00, 10 грудня
19:00, 10 грудня
live comments feed...