• Головна
  • Полтавська прокуратура знайшла порушення у психіатричній лікарні
16:57, 15 березня 2012 р.

Полтавська прокуратура знайшла порушення у психіатричній лікарні

Прокуратура Київського району Полтави перевірила режим, умови тримання і лікування осіб у відділенні зі звичайним наглядом Полтавської обласної клінічної психіатричної лікарні ім. О. Ф. Мальцева при застосуванні примусових заходів медичного характеру.

Проведеною перевіркою виявлено численні порушення з боку адміністрації медичного закладу по відношенню до вищевказаних осіб. Про це повідомив помічник прокурора Київського району Полтави Ігор Черновський.

Вказані порушення стали внаслідок неналежного виконання своїх посадових обов’язків службовими особами відділень зі звичайним наглядом ПОКПЛ ім. О. Ф. Мальцева, а також прорахунків в організації контролю за їх діяльністю з боку керівництва медичного закладу.

За результатами проведеної перевірки прокуратура внесла подання про усунення причин та умов, що сприяють порушенню вимог чинного законодавства до ПОКПЛ імені О. Ф. Мальцева, а також про притягнення до дисциплінарної відповідальності осіб, з вини яких були допущені зазначені порушення.

У прокуратурі нагадали, що такі заходи не є покаранням, не тягнуть судимості і не переслідують мети виправлення, а застосовуються для лікування і соціальної адаптації душевно хворих, запобігання вчиненню ними нових суспільно-небезпечних діянь, а також для охорони їх самих. Водночас скоєння суспільно небезпечних дій психічно хворими особами є великою негативною проблемою в нашому суспільстві. Ця категорія осіб, кількість яких зростає, сильно відрізняється від звичайних злочинців. Такі особи є більш небезпечними для суспільства, а обставини вчинення ними злочинів завжди шокують. У випадку вчинення такою особою злочину, до неї за рішенням суду застосовуються примусові заходи медичного характеру.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...