• Головна
  • Полтавські таксофони поступово «відмирають». Тому що збиткові
13:00, 13 березня 2012 р.

Полтавські таксофони поступово «відмирають». Тому що збиткові

Масовий перехід населення на мобільний зв’язок поступово перетворює таксофони на анахронізм. До того ж збитковий. Про це «Полтавщині» розповів заступник директора Полтавської філії ПАТ «Укртелеком» Олександр Півень.

За його словами, на сьогоднішній день на території Полтавщини нараховується 580 так званих універсальних таксофонів. Середня доходність одного таксофону складає 26 гривень на місяць, хоча витрати на його експлуатацію є значно більшими. Адже їх потрібно утримувати у належному стані, а також ремонтувати через періодичні «наскоки» вандалів.

Хоча телефонна мережа таксофонів все-таки експлуатується. Про це говорять дані щодобового моніторингу таксофонів через централізовану систему управління. Наприклад, у 2011 році було продано 145 тисяч карток, що дозволило Полтавській філії заробити 200 тисяч грн. Найбільшими споживачами послуг є виправні колонії, адже користуватися мобільним зв’язком там заборонено.

Абонентські картки можна придбати в телекомсервісах та у фірмових магазинах компанії у Полтаві та Кременчуці. Картки номіналом в 12, 24 та 48 гривень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...