• Головна
  • Учні 1-4 класів Кременчука і Полтави харчуватимуться краще
09:00, 7 березня 2012 р.

Учні 1-4 класів Кременчука і Полтави харчуватимуться краще

У минулому році виявилося, що не всі полтавські школярі (1-4 класи) були забезпечені безкоштовним харчуванням, що є порушенням статті 5 Закону України «Про охорону дитинства».

Працівники органів прокуратури Полтавської області перевірили дотримання вимог законодавства щодо захисту прав дітей на якісне харчування. Зокрема, видатки на безкоштовне харчування учнів початкових класів при формуванні місцевих бюджетів у 2011-ому були передбачені у розмірі 50-60% від вартості харчування дітей. Середня вартість харчування у загальноосвітніх навчальних закладах області становила 4,4 грн. Водночас у деяких районах та містах регіону на харчування зазначеної категорії дітей було виділено навіть менше вищезгаданої середньої вартості. Наприклад, у Полтаві — 3 грн., у Кременчуці — 4,2 грн. Тож до голів органів місцевого самоврядування прокурора направила документи прокурорського реагування з вимогою усунути порушення закону та збільшити бюджетні видатки на харчування учнів 1-4 класів.

Як повідомила Світлана Волкова, старший помічник прокурора області з питань захисту прав і свобод дітей, за результатами розгляду цих документів у поточному році з місцевих бюджетів додатково на харчування учнів початкових класів виділено понад 5 млн. грн. (у Полтаві — 4 млн. 400 тис. грн., у Кременчуці — 900 тис. грн.).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...