• Головна
  • На Полтавщині співробітники ЖЕДу побили жінку-правозахисника
16:00, 6 березня 2012 р.

На Полтавщині співробітники ЖЕДу побили жінку-правозахисника

березня 2012 року в селі Терешки, що на Полтавщині, співробітниками місцевої житлово-експлуатаційної дільниці (ЖЕД) було побито 63-річну жінку-правозахисника Ганну Довуш, яка виступила проти підвищення комунальних тарифів.

Як зазначила постраждала, її боротьба зі свавіллям місцевого ЖЕДу триває ще з листопада минулого року:

"У тому році ЖЕД вже отримував штраф у 6000 грн. від Антимонопольного комітету за несанкціоноване підвищення тарифів на послуги. Люди і так платять за неіснуючі послуги, а тепер ЖЕД ще й піднімає ці фіктивні послуги вдвічі. З грудня від Антимонопольного комітету ми добилися ще одного штрафу в 10000 грн., накладеного на місцевий ЖЕД".

2 березня правозахисник знову завітала до ЖЕД з вимогою знизити тарифи. У приміщенні відбувся гучний скандал. Голова місцевого ЖЕД Олег Калінічев та головний інженер Олексій Калініченко намагалися випровадити Ганну Довуш із приміщення.

"Мене намагалися виставити за поріг "за надмірну активність"; за словами голови ЖЕД, мовляв, "якщо ви така активістка, то пройдіться по селу і зберіть з людей 10000 грн. щоб розрахуватися за штраф". Але це абсурд, вони закликають мене зібрати кошти з людей, яких вони грабують, щоби споживачі розрахувалися за штраф, накладений на ЖЕД", – говорить громадська активістка.

Тож, вона не погоджувалася залишати приміщення, доки голова та інженер не пояснять ситуації з тарифами, відтак службовці насильно вивели жінку з приміщення.

"На вулицю голова ЖЕД витягав мене за руки, я пручалась, за що інженер кілька разів ударив мене кулаком по обличчю; я не здалася і отримала удари вже ногами", – розповіла потерпіла.

За декілька хвилин голова з інженером зайшли до приміщення, Ганна ж спочатку пішла до сільського голови зі скаргою, згодом до міліції, де було знято побої і оформлено заяву. На даний момент потерпіла перебуває в травматологічному відділі першої міської лікарні.

Громадська активістка, що зазнала цього брутального нападу, звернулася до місцевих свободівців по допомогу. Депутати-націоналісти вже спрямували депутатське звернення до прокуратури та правоохоронних органів з вимогою належно відреагувати на це правопорушення.

"Співробітники ЖЕД уже переходять усі рамки дозволеного. Ми будемо стояти на захисті Ганни Довуш і відстоювати її права до кінця", – зазначає депутат-свободівець Полтавської районної ради Валерій Толкачов.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
10:54, 8 травня
live comments feed...