• Головна
  • У Полтаві провели жіноче “Comedy show”
14:00, 6 березня 2012 р.

У Полтаві провели жіноче “Comedy show”

Вже традиційно до 8 березня КВНщиці з технічного університету влаштували «Comedy woman show».

Сьогодні, 5 березня, у Великій актовій залі ПНТУ пройшло вже традиційне «Камеді шоу», участь в якому взяли виключно дівчата. Дві години поспіль у залі лунав сміх завдяки якісно-дотепному гумору полтавських майстринь КВНу. Минулого року це шоу отримало відзнаку – «Кращий студентський проект 2011».

— Як ви вже зрозуміли, сьогоднішній захід сильно відрізняється від інших комедійних проектів нашого міста, – говорить Олександр Терещенко, керівник школи КВН Полтавського національного технічного університету ім. Ю.Кондратюка. – Це шоу неможливо назвати КВНом, і в той же час КВНом не назвати його теж не можна. Цей проект увібрав у себе багато рис різноманітних гумористичних шоу, і навіть на даному етапі є що змінювати. Загальними зусиллями ми прагнемо зробити його ще кращим.

По завершенню «Камеді шоу» ведучі подарували кожній учасниці по троянді і поздоровили з наступаючим Міжнародним днем жінок.

— В наших планах є вихід на загально-міський рівень, – розповідає Олена Луценко, ідейний керівник і учасниця «Comedy woman show». — У Полтаві є багато перспективних дівчат, яких хочеться запросити для участі в нашому проекті. Розпочинали це виключно на власному ентузіазмі, але бачите, що вже у цьому році ми досягли досить високого рівня. Сьогодні у залі був повний аншлаг, деякі люди навіть стояли, бо місць не вистачало – це найкраща нагорода для нас. Ми зробили це свято, щоб довести чоловікам: жіночий гумор теж чогось вартий. Від них на 8 березня шоу дочекатися не можливо, тому зробили його собі самі.

Гумористичні концерти в технічному університеті проводяться постійно. Так вже 2 квітня пройде традиційний Фестиваль КВН на кубок ректора ПНТУ ім. Ю. Кондратюка, присвячений дню гумору.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...